• Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory kieszonkowe

W katalogu Happy Ending przygotowaliśmy małe i dyskretne wibratory kieszonkowe, które możesz mieć zawsze w zasięgu ręki. To doskonała opcja, jeśli chcesz zabrać ze sobą w podróż zabawkę erotyczną, nie zajmują bowiem zbyt wiele miejsca w Twoim bagażu. Jednak niewielki rozmiar tych gadżetów nie oznacza, że sięgasz po produkt gorszej kategorii. W środku znajdziesz silniki o dużej mocy, które zapewnią Ci optymalną stymulację stref erogennych i bez problemu doprowadzą Cię do orgazmu.

Dyskretne wibratory

Jeśli szukasz dyskretnej zabawki do igraszek w sypialni nasz sklep to idealne miejsce na zakupy! Prezentowane tutaj kieszonkowe wibratory to wysoka jakość doznań z gwarancją przyjemnego finiszu. Wszystkie modele z tej kategorii są wodoszczelne, więc nie musisz bać się awarii w trakcie igraszek pod prysznicem czy w wannie. Te małe, niepozorne gadżety wyróżniają się też ciekawym wyglądem, adekwatnym do ich zastosowania. Dzięki temu niewielki wibrator możesz podarować przyjaciółce jako prezent na wieczór panieński.

Mamy dla Ciebie kieszonkowy model LoversPremium z czterema wymiennymi nakładkami, urozmaiconymi wypustkami o różnych kształtach. Produkt ten ma niesamowity, dziewczyński design, a to za sprawą różowej barwy oraz połyskliwego brokatu, którym został ozdobiony na całej powierzchni. Na szczególną uwagę zasługuje też dyskretny wibrator z łańcuszkiem, przeznaczony do noszenia na szyi. Gadżet wygląda jak klasyczna biżuteria, jednak zapewnia bardzo intensywną stymulację. Został wykonany ze stali najlepszej próby, dlatego jest wytrzymały na wszelkie uszkodzenia.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?