• Kategorie
  • Szukaj
  • Pierścienie erekcyjne

Jeśli chcesz sprawić sobie i partnerce jeszcze więcej przyjemności, wypróbuj dostępne w tej kategorii pierścienie erekcyjne. Zakładając jeden z nich, pobudzisz siebie i kobietę. Jako że mają one działanie uciskające, przyczyniają się do przedłużenia stosunku i sprawiają, że erekcja staje się intensywniejsza. Decydując się na model wibrujący, można oczekiwać dodatkowych doznań, które są odczuwane dla obu płci. Wynika to z drgań emitowanych przez urządzenie zasilane wymienną baterią lub ładowanym akumulatorem, ponieważ jednocześnie pobudzają one kobiece i męskie strefy erogenne.

Pierścienie erekcyjne – dodatkowe doznania dla niej i dla niego

Wśród dostępnych w tej kategorii pierścieni erekcyjnych znajdują się modele o różnych wielkościach, kształtach i kolorach, co pozwala na dobranie egzemplarza ściśle dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań. Oferujemy m.in. zabawne wersje z króliczymi uszami, modele z nakładką na jądra, a nawet z zamontowaną kamerą, która pozwala na nagrywanie materiałów wideo. Nieograniczone możliwości otwierają drzwi do nowych, nieznanych wcześniej przeżyć!

Zgromadzone w naszym asortymencie pierścienie erekcyjne są proste i całkowicie bezpieczne w obsłudze. Wykonane z przyjaznych skórze materiałów, sprawiają wiele przyjemności mężczyźnie i kobiecie. Uwrażliwiając na bodźce i tym samym pozwalają na czerpanie większej satysfakcji ze zbliżenia. Poszukując odpowiedniego modelu, zwracaj uwagę na wielkość, która decyduje o intensywności uchwytu. Wybierz jeden z pierścieni erekcyjnych i spraw, żeby wspólne chwile były jeszcze bardziej satysfakcjonujące!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?