• Kategorie
  • Szukaj
  • Lubrykanty smakowe

Jadalne lubrykanty smakowe to gwarancja niesamowitych doznań i doskonałe urozmaicenie życia erotycznego. Starannie je selekcjonujemy przed wprowadzeniem do sprzedaży, aby dostarczać wyłącznie sprawdzone i cieszące się dobrymi opiniami klientów produkty. Dobieramy je pod kątem konsystencji, walorów smakowych, łatwości nakładania i zapachu. Proponujemy wyłącznie przyjemne w dotyku, wyróżniające się atrakcyjną wonią, dobrze rozsmarowujące się i aromatyczne lubrykanty od zaufanych producentów.

Smaczne urozmaicenie życia erotycznego

Szeroki wybór różnych wersji smakowych pozwala na zamówienie dokładnie tej, która trafi w Twoje gusta i potrzeby. Wysoka wydajność pozwala cieszyć się zamówionymi wyrobami przez długie miesiące, bo na tyle wystarczają. Atrakcyjnie zaprojektowane opakowania gwarantują z kolei praktyczne dozowanie, a naturalny skład sprawia, że spożycie lubrykantu jest nie tylko bezpieczne, ale też po prostu przyjemne. To świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego i wprowadzenie do niego powiewu świeżości.

Oferowane w tej kategorii produkty są szybko zmywalne i przyjazne zarówno ludzkiej skórze i kubkom smakowym, jak i tkaninom oraz materiałom. Styczność z meblami, dywanem lub innymi elementami wyposażenia wnętrza pozostaje bez konsekwencji. Brak plam, przebarwień czy innych niepożądanych zmian pozwala na nasmarowanie lubrykantem nawet całego ciała. Wybierz swoją ulubioną wersję smakową, złóż zamówienie już dzisiaj i ciesz się wspólnymi chwilami z bliską osobą!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?