• Kategorie
  • Szukaj
  • Lubrykanty chłodzące

W tej kategorii zamówisz jeden z typów lubrynaktów – chłodzące. Zawartość dodatkowych składników, takich jak np. mentol czy mięta, nadaje im specyficznych właściwości chłodzących, które są czymś zupełnie nowym dla osób niemających z nimi wcześniej styczności. Jeśli do nich należysz i chcesz odkryć nieznane doznania, oferowane w naszym sklepie preparaty Ci to zapewnią. Dzięki nim miejsca intymne staną się wrażliwsze na dotyk, w efekcie czego Ty i bliska Ci osoba odczujecie przyjemność jeszcze intensywniej.

Lurykanty chłodzące – idealne na gorące wieczory

Warto sięgać po lubrykanty chłodzące dla urozmaicenia, ponieważ ich właściwości są inne niż standardowych produktów, np. na wodzie. Podstawowe działanie jest identyczne i ma charakter nawilżający, umożliwiając, ułatwiając lub przedłużając zbliżenie, jednak dostępne w tej kategorii formuły wywołują dodatkowe wrażenia związane z uczuciem zimna, które zdecydowanie warto poznać we dwoje.

Proponujemy szeroki wybór lubrykantów chłodzących w atrakcyjnych i praktycznych w użytkowaniu opakowaniach gwarantujących szybkie i łatwe dozowanie. Sprzedajemy wyroby różnych producentów, ale każdy z nich daje pewność wysokiej jakości i sprawdzonego, w pełni bezpiecznego składu. Różnorodność cenowa i wiele dostępnych wielkości opakowań to kolejne aspekty, które pozwalają na precyzyjne znalezienie lubrykantu chłodzącego spełniającego wskazane kryteria.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?