Chcesz wiedzieć, gdzie zlokalizowane są strefy erogenne na ciele Twojego faceta? To proste! Pieszczenie tych obszarów na pewno zapewni mu niezapomniane doznania w sypialni. Jesteś gotowa na eksperymenty?

Całowanie się

Zawsze myślałaś, że tylko kobiety uwielbiają się całować? To błąd! Usta to ważna strefa erogenna również u mężczyzn. Pocałunki nastroją go na dalszy ciąg Waszych igraszek. Możesz pójść nawet o krok dalej i lekko przygryźć jego wargę, oczywiście tak, by nie sprawić mu bólu. Sama wiesz najlepiej, czy Twój facet preferuje delikatne, romantyczne pieszczoty, czy czasami woli zagrać nieco ostrzej.

Całowanie po szyi

Wyszeptałaś mu do ucha kilka seksownych słów? Zajmuj się jego szyją! Namiętne pocałunki rozgrzeją go do czerwoności. Gra wstępna, do której włączysz necking, na pewno mu się spodoba. Nie zaniedbuj również jego ramion!

Wrażliwe sutki

Niektórzy mężczyźni uwielbiają pieszczoty sutków: pocałunki, delikatny dotyk. Dla innych nie jest to jednak najprzyjemniejsze doznanie, dlatego staraj się obserwować reakcję swojego faceta, a na pewno zauważysz, do której grupy on należy.


Pieszczoty intymne

Tutaj pewnie Cię nie zaskoczymy – pieszczoty intymne są zawsze strzałem w dziesiątkę! Pieszczoty dłońmi lub seks oralny to doskonały wstęp. Staraj się wprowadzać urozmaicenia, a w waszej sypialni na pewno nie wygaśnie ogień pożądania. Może wypróbujecie seks hiszpański?

 

Męskie pośladki

Tak, drogie panie, wielu panów uwielbia pieszczoty pośladków. Ta strefa erogenna jest niestety często zaniedbywana! Poświęć trochę uwagi pośladkom, a facet na pewno będzie Ci wdzięczny.