Pamiętasz odcinek "Seksu w Wielkim Mieście", kiedy dziewczyny rozmawiają o seksie i orgazmie, a Miranda narzeka na swój wibrator? Mniej entuzjastyczna, opętana wizją "i żyli długo, i szczęśliwie" Charlotte prawie całkowicie odrzuca ich istnienie, aż Miranda wprowadza ją w świat słynnego "króliczka". I oczywiście nie chodzi o to, że zabawka powinna zastąpić faceta - wibrator naprawdę w znacznym stopniu może wpłynąć na Twoje orgazmy, a nawet Twoją relację.


Dlaczego warto rozważyć zakup wibratora?

Po pierwsze, która z nas nie chce większej ilości orgazmów? To doskonały sposób na walkę ze stresem i bezsennością, jak również skuteczny środek przeciwbólowy. Według badań, kobiety, które używają wibratorów, są znacznie bardziej pobudzone seksualnie, nie mają problemów z naturalnym nawilżeniem, a łatwość osiągania orgazmu podczas seksu wzrasta.


Jak kupić pierwszy wibrator?

Jesteś zainteresowana, ale nie wiesz od czego zacząć? Po pierwsze - odwiedź zakładkę "wibratory" w naszym sklepie, żeby się rozeznać. Na początek poeksperymentuj z wibratorami punktowymi - są małe i łatwe do ukrycia. Jeśli już wiesz, że Twój orgazm uzależniony jest od stymulacji łechtaczki, skup się na produktach przeznaczonych dla tego obszaru. Zastanów się, jak silnej stymulacji potrzebujesz. I koniecznie zwróć uwagę na to, aby gadżet wykonany był z materiałów bezpiecznych dla Twojego organizmu, czyli nieporowatych.

 

Różnica między wibratorem a dildo

Jest to dość powszechne pytanie. Dildo to zabawka erotyczna przeznaczona do penetracji, a większość z nich nie wibruje. Kupując dildo, zwróć szczególną uwagę na jego długość i obwód. Wibrator z kolei nie jest ograniczony do konkretnej części ciała. Wybierając odpowiedni gadżet dla siebie, warto rozważyć poziom hałasu oraz intensywność, szybkość i rytm wibracji.


Rodzaje wibratorów

  1. Wibratory typu bullet

Są to małe wibratory o wyglądzie pocisku lub jajka, które są dyskretne, ale mocne. Jeśli chcesz czegoś minimalistycznego i uroczego, to dobry wybór.

  1. Wibratory łechtaczkowe

Badania pokazują, że 70% z nas wymaga bezpośredniej stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć orgazm.

  1. Wibratory typu różdżka

Główka jest elastyczna, a wibracje ​​intensywniejsze po pewnym czasie stymulacji.

  1. Wibrator królik

Przeznaczony do równoczesnej penetracji i stymulacji łechtaczki - najlepsza opcja!