Dopraw seks szczyptą humoru. Oto gorące łóżkowe gry, które nie tylko wprowadzą do Waszej sypialni radosny klimat, ale też pozwolą Wam nawzajem poznawać swoje erotyczne fantazje – totalnie bezstresowo. Gotowi na pikantne rozgrywki? Zaczynamy!


Tropienie śladów

Co będzie potrzebne: Opaska na oczy i przynajmniej pięć smakołyków nadających się do lizania, np. polewa czekoladowa, miód czy posypka cynamonowa.


Jak się bawić: Możliwe, że już wcześniej eksperymentowaliście w sypialni z jadalnymi gadżetami, ale tym razem namawiamy Was na smakowitą wersję ciuciubabki. Zawiąż kochankowi lub kochance oczy i pozostaw kropelki słodkości na różnych częściach swojego ciała. Na przykład polej się miodem za uchem, posmaruj podbrzusze odrobiną polewy czekoladowej, skrop syropem klonowym sutki albo inne miejsce, w którym chciałbyś lub chciałabyś być polizana. Potem połóż się i poproś drugą połówkę, by odnalazła dany smak – np. syrop – posługując się językiem. Badając kolejne gorące punkty na ciele, będzie napotykała po drodze na słodkie niespodzianki. A gdy już skonsumuje wszystkie pyszności, zamieńcie się rolami. Podczas gdy jedna osoba zastanawia się, na co jej język za chwilę trafi, druga drży z podniecenia. Nastrój zmysłowego oczekiwania utrzyma Was oboje w pełnej gotowości. 


Figlarne kości

Co będzie potrzebne: Dwie kostki do gry, kartka papieru i długopis.


Jak się bawić: Wypiszcie na papierze liczby od 2 do 12. Każdej z nich przyporządkujcie łóżkową sztuczkę, którą oboje uwielbiacie (albo którą chcielibyście wypróbować). A teraz rzućcie kostkami i zróbcie to, co wskazuje liczba, która wypadła. Rzucając kostką, nie wiecie, co zaraz będziecie „musieli” robić i ten element niespodzianki do granic możliwości wzmaga seksualne napięcie i zwiększa podniecenie.


Światła na seks!

Co będzie potrzebne: Mała latarka albo wskaźnik laserowy w długopisie.

Jak się bawić: Rozbierzcie się, zgaście światła i wskoczcie do łóżka. Teraz skieruj promień latarki na jakieś seksowne miejsce na swoim ciele, gdzie chciałabyś lub chciałbyś być całowana/y albo lizana/y. Oświetlaj je tak długo, jak długo chcesz, by bawiły tam usta ukochanej osoby. Potem skieruj światło na inny punkt rozkoszy. Powtarzaj te świetlne wskazówki, dopóki kochanek lub kochanka nie odwiedzi wszystkich Twoich ulubionych miejsc. Potem zmiana ról! W ten sposób możesz pokazać partnerowi/partnerce, gdzie lubisz być dotykana/y, bez konieczności mówienia tego wprost.