Oto 6 porad, dzięki którym przekształcisz spontaniczną namiętność w przyjemną przygodę. Podpowiadamy, jak zrobić to bezpiecznie i z należytym dla Ciebie komfortem. 


  1. Bądź obiektywna

Bez względu na to, gdzie się poznaliście - na hucznej imprezie czy w spokojnym barze - i na prędkość, z jaką rośnie wasze wzajemne przyciąganie, postarajcie się spędzić kilka minut tylko we dwoje. Jeśli bliższe zapoznanie z facetem nie wywoła u Ciebie ekscytacji - zatrzymaj się i szczerze odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę tego chcesz.


  1. Bądź bezpieczna

Ostrzeżenie to nie dotyczy wyłącznie środków antykoncepcyjnych i zabezpieczenia przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Chodzi również o ewentualne cierpienie psychiczne. Niestety możemy mniej więcej przewidzieć, że poczujesz się okropnie po seksie z facetem najlepszej przyjaciółki/najlepszą przyjaciółką/swoim szefem.


  1. Unikaj świadków

Park, pociąg, kino, samochód, obca klatka schodowa... Twoje zachowanie nie zaskoczy potencjalnych świadków, ale możesz ponieść konsekwencje za uprawianie seksu w miejscach publicznych. Poza wątpliwą przyjemnością tłumaczenia się policji, najbardziej nieprzyjemne, co cię może spotkać, to zdjęcia lub filmik waszych gorących eksperymentów na kiepskich portalach erotycznych.


  1. Bądź pewna siebie

Rób tylko to, na co masz ochotę i odmawiaj wszystkiego, czego nie chcesz. Niecodzienne pozycje seksualne, seks oralny - jak najbardziej, o ile wszystko dzieje się za obopólną zgodą. Nie rób tego, czego możesz żałować (zdjęcia, filmiki, nieprzyjemne dla Ciebie zabawy seksualne).

 

  1. Nie zapraszaj do siebie

Idź do niego - w ten sposób będziesz mogła wpłynąć na rozwój sytuacji. Oczywiście, zanim wstąpisz "na kawę", upewnij się, że nie zaprosił Cię ukryty maniak. Jeśli zmienisz zdanie - wyjdź w dowolnym momencie, bez dalszych wyjaśnień. Jeśli pasja zaprowadzi Was do Ciebie, nie wahaj się mu powiedzieć, że powinien już wyjść, gdy przyjdzie na to pora.


  1. Nie żałuj!

Bez względu na to, co się stało - czy był to najlepszy seks w Twoim życiu, czy porażka, o której chcesz zapomnieć. Żadnego samokrytycyzmu. Chcesz pozbyć się wspomnień - poczekaj na nowe przygody. Chcesz powtórzyć - masz na to szansę. A tak na marginesie, kto powiedział, że nie powinnaś zadzwonić pierwsza?