Wyobraź sobie pieczenie ciasta bez wstępnego nagrzania piekarnika. Albo maraton bez treningu. To samo dotyczy sypialni - przed dobrym seksem powinna być dobra rozgrzewka. Gra wstępna nie jest potrzebna tylko kobietom - naukowcy z Instytutu Kinseya odkryli, że mężczyźni również jej potrzebują. Pragną bliskości i więzi emocjonalnej, które zapewnia taka rozgrzewka.


Odkrywaj nowe obszary

To dobry moment, by wyłapać, co Wam się podoba podczas wspólnych zabaw. Obserwujcie uważnie swoje reakcje, a przyniesie to naprawdę wiele korzyści. na przykład obszar między brodą i gardłem jest najbardziej wrażliwą częścią szyi, ponieważ nerwy są umiejscowione najbliżej powierzchni skóry. Poliż delikatnie tę część ciała kochanki/kochanka. 


Wzajemne pieszczoty

Połóżcie się w pozycji na łyżeczki. To idealny sposób, by mężczyzna zajął się piersiami, a kobieta pieszczeniem palcami wewnętrznej strony jego ud, zatrzymując się tuż przed moszną. Ten obszar jest szczególnie wrażliwy, a zbliżając się do jąder bez dotykania ich, będzie utrzymywała ukochanego w stanie zawieszonego podniecenia. Możecie szeptać do siebie coś niegrzecznego. Takie słówka zawsze zwiększają podniecenie.Brudne zabawy pod prysznicem 

Wskoczcie razem pod prysznic, namydlcie ręce i owińcie je wokół siebie. Dotykajcie się i wtapiajcie w swoje ciała. Woda rozlewająca się po Waszych ciałach zapewni dodatkowe doznania. 


Zabawki erotyczne

Zabawki będą świetne podczas gry wstępnej. Używajcie ich, by pobudzać poszczególne partie ciała. Wibrator sprawdzi się znakomicie między innymi do sutków. Delikatne wibracje roznoszące się po całym ciele mogą Was rozochocić do granic!