Jesteście razem już lata, widzieliście się we wszystkich stanach, w zdrowiu, w chorobie, w dresie i w najbardziej eleganckich strojach. Pracujecie po kilkanaście godzin dziennie, jesteście zmęczeni, a niekiedy macie też dzieci, które choć kochacie całym sercem, nie pomagają Wam wyjść z roli wyłącznie rodziców. To wszystko nie nastraja do gorącej, seksualnej atmosfery ani poczucia, że jesteście dla siebie atrakcyjni. Czas to wszystko zmienić.Doceniajcie się każdego dnia

Słowa uznania względem ukochanej osoby potrafią zdziałać naprawdę wiele. Czasami wystarczy krótkie “pięknie wyglądasz”, a czasami warto wysilić się na kilka miłych zdań. W skrócie - mówcie swojej drugiej połówce, za co ją podziwiacie. Bo przecież z jakiegoś powodu nadal razem jesteście, prawda?


Przełamcie rutynę

“Rutyna” to słowo, które określa stan znienawidzony przez większość par. Wszystko dlatego, że to właśnie przez nią związki usychają. Z tego powodu warto wdrożyć kilka kroków, których celem jest zmiana Waszych przyzwyczajeń. Czasem zamiast pracować do późna, przygotuj kąpiel pełną olejków, piany i aromatów, i wykąpcie się razem. Świece rozpalone w całej łazience zapewnią dodatkowy nastrój.


Poczujcie się “mniej swobodnie”

Tak, naprawdę to napisaliśmy. Ale nie chodzi o poczucie bezpieczeństwa, komfort. To zawsze musi być na najwyższym poziomie. Chodzi o zachowania, sytuacje, które sprawiają, że odseksualizowujecie swój związek. Chodzenie po domu w wyciągniętych, brudnych dresach to już klasyk docinek o żonach. To samo, jeśli chodzi o porozrzucane skarpetki. Nie robi Wam również dobrze, gdy widzicie się ciągle nago, w sytuacjach codziennych. Spróbujcie zachowywać się tak, jak robiliście to, gdy dopiero się poznawaliście. To potrafi wspaniale odświeżyć długoletni związek.