Wiosna to najlepszy moment, żeby się zakochać, prawda? A ta nadchodzi wielkimi krokami. A dlaczego nie miałabyś na nowo zakochać się  w swoim facecie? Oto kilka pomysłów jak obudzić wasze leniwe motyle w brzuchu.

 

Lekcje gotowania

Lubicie jeść, poznawać nowe smaki i, co najważniejsze, gotować? Gotujecie razem czy na zmianę? A może w ogóle nie jadacie w domu? Nieważne, jakie są wasze zwyczaje. Idźcie na kurs gotowania! Po pierwsze, to świetna zabawa. Po drugie, pyszne jedzenie to przyjemność dla zmysłów (a przyrządzone samodzielnie to orgazm dla zmysłów i powód do dumy). No i przebywanie razem w kuchni zachęca do dotykania się, przytulania i buziaków.

 

Wymiana myśli

Połączyła Was jedność umysłów i niespotykana więź intelektualna, ale masz wrażenie, że ostatnio waszym jedynym wysiłkiem intelektualnym jest wybór serialu na wieczór? Ruszcie głową. Wybierzcie się na wystawę, wykład, obejrzyjcie poważny film. Niech Wasze szare komórki znowu poczują się dopieszczone, a tym samym otworzą Was na ciekawe dyskusje. Słuchajcie się. To bardzo ważne.

 

Leniwy dzień

Chcielibyście na chwilę przestać się spieszyć i spędzili czas tylko we dwoje? Zróbcie sobie jeden dzień (a nawet cały weekend!) tylko dla siebie. Możecie wyjechać albo zostać w domu. Cały dzień poświęćcie na: leżenie, rozmawianie, oglądanie filmów, jedzenie i leniwy seks. A i jeszcze jedno: wyłączcie komórki.

 

Zróbcie coś, czego jeszcze nie robiliście. Idźcie na jazdę konną, zorganizujcie piknik na balkonie albo na trawie. Nawet, jeśli jesteście najaktywniejszą parą, na pewno jest coś, czego jeszcze nie próbowaliście. A może gadżet z happyending.pl?