Jest świetną grą wstępną, przerywnikiem, gdy czujesz, że zaraz skończysz, idealnym początkiem życia seksualnego, gdy jeszcze nie poszliście na całość - seks oralny. W filmach dla dorosłych zbyt często przedstawiany w niewłaściwy sposób, zrobił kobietom wiele złego. Dlatego pora skończyć z mitami. Oto kilka wskazówek, jak zrobić dobrze kobiecie ustami.


1. Każda kobieta jest inna

Nie ma reguły, która jasno wytłumaczy Ci, czego potrzebuje Twoja partnerka. I być może jesteś zawiedziony/a tym, że piszemy o tym na wstępie. Ale fakty są takie, że gdy zrozumiesz, o co tak naprawdę chodzi, kolejne kroki staną się idealnymi drogowskazami do osiągnięcia ekstazy kobiety, którą będziesz zaspokajać. Najważniejsze, to otworzyć oczy, nadstawić uszy i wczuć się w ciało osoby pieszczonej. 


2. Poznaj łechtaczkę

Jest zbudowana analogicznie do penisa, ale o wiele mniejsza. Składa się z ciał jamistych oraz żołędzia, który przykryty jest delikatną warstwą naskórka. Szacuje się, że łechtaczka posiada około 8 tysięcy zakończeń nerwowych, to dwa razy więcej niż penis. Jednocześnie jest najbardziej czułym miejscem w ciele kobiety. Odnalezienie jej to klucz do oralnych pieszczot (i nie tylko!). Co istotne, to nie tylko ta część, która wystaje. Łechtaczka okala również wejście do pochwy, dlatego gdy pieścisz waginę, nie zapominaj o tym.


3. Zacznij powoli

Nie ma nic gorszego niż bezmyślne machanie językiem. Wiele kobiet najgorszy seks oralny porównuje do wirowania pralki. Zacznij od smakowania, delikatnego gładzenia językiem całej waginy. Spróbuj wyczuć, w którym momencie Twojej partnerce jest najprzyjemniej. Skup się na tym miejscu, sprawdź, czy dobrze wybrałeś/aś. Zawsze możesz to skorygować. 


4. Pytaj

Kiedy pieścisz kogoś oralnie, powinieneś/aś mieć z tą osobą wyrobioną komunikację w ogóle. Dlatego gdy nie wiesz, w jakim miejscu powinieneś/aś skupić całą swoją uwagę - po prostu zapytaj. Na pewno zostanie to docenione.


5. Nawadniaj się

Seks oralny nigdy nie jest przyjemny, gdy osoba, która pieści, ma zwyczajnie suchy język. Wytwarza się wówczas nieprzyjemne tarcie, które może sprawiać nawet ból. Dlatego przed seksem wypij szklankę wody, albo lepiej - ciepłej wody. Sprawi to, że nie dość, że język będzie przyjemny w dotyku, to jeszcze na waginę oddziałowywać będzie ciepło.


6. Wypróbuj całowanie

Miękkie, nawilżone usta, które stymulują łechtaczkę to marzenie każdej kobiety. To trochę tak, jak ssanie penisa. A o łechtaczce należy myśleć właśnie tak! To sprawi, że Twoja partnerka długo nie wytrzyma.


7. Bądź cierpliwy/a

Wiele kobiet potrzebuje zwyczajnie czasu, aby wejść na odpowiedni poziom podniecenia. Gdy poczujesz, że robi się coraz bardziej mokra, to znak, że nie należy przestawać, bo koniec jest już blisko.