Wiele osób ma uprzedzenia do seksu oralnego z facetem. Ale uwierz, nie ma nic bardziej inspirującego i ekscytującego niż pełna kontrola nad penisem - a co za tym idzie, mężczyzną do niego przywiązanym.

A wizualny efekt tego, jak penis wsuwa się i wysuwa z ust sprawia, że ​​wielu facetów szaleje. Nie wspominając o tym, że w przeciwieństwie do onanizacji, mężczyźni nie mogą samodzielnie odtworzyć tego uczucia. Twoje usta są wilgotne i ciepłe jak pochwa (lub nasmarowana olejem dłoń), ale usta i język to żywe, wędrujące, niezastąpione dzieła sztuki.

Ale tak jak w przypadku każdego aktu seksualnego, czerpanie radości z doświadczania zazwyczaj wynika z posiadania pewnego poziomu pewności siebie - a to wynika z wiedzy o tym, co robisz.

I właśnie z tą wiedzą dzisiaj do Ciebie przychodzimy. Poznaj kilka wskazówek, które sprawią, że staniesz się mistrzynią w robieniu mu dobrze ustami.

  1. Okaż entuzjazm

Zdecydowanie zasadą numer jeden, dotyczącą seksu oralnego, jest zachowywanie się tak, jakbyś naprawdę chciała to robić. Większość facetów narzeka zazwyczaj nie na technikę, której zawsze przecież można się nauczyć, a właśnie na brak entuzjazmu.

  1. Nawiąż kontakt wzrokowy

Nie patrz na niego przez cały czas bez mrugnięcia okiem (to mogłoby być przerażające), ale rób świadome przerwy, aby przenieść wzrok z jego penisa na oczy. To może być dla niego bardzo podniecające.

  1. Mów co jakiś czas

Nie od dziś wiadomo, że mówienie podczas seksu w racjonalnej ilości może zrobić wiele dobrego. Więc gdy zaspokajasz go oralnie, powiedz, jeśli Cię to kręci. Na przykład tak: “Uwielbiam go mieć w swoich ustach”. Proste, ale efektywne. Jeśli znajdziesz w sobie odwagę, możesz powiedzieć to ostrzej!

  1. Zapytaj go, czego chce. 

Twoje prośby o sugestie w trakcie pokazują, że Ci zależy i chcesz zapewnić mu jak najlepsze wrażenia. Zapytaj, czy mu się podoba tuż przed tym, jak z powrotem przyłożysz do niego usta. Ale jest jedno pytanie, którego nigdy nie należy zadawać, czyli: “jesteś już blisko?”.

Jeśli po kilku minutach szczęka zacznie boleć lub będziesz zmęczona, to oznaka, że prawdopodobnie zbyt mocno ssiesz. Wtedy wykorzystaj dłonie. Owiń swoją dominującą rękę wokół trzonu penisa, a następnie dodaj usta. Połącz dłoń z ustami, a później poruszaj nimi w górę i w dół.

 

  1. Pamiętaj o nawilżeniu

W ogóle w seksie suchość jest przeciwniczką przyjemności. Dlatego pamiętaj o tym, żeby mieć nawilżone i wypielęgnowane usta, a przed sprawianiem mu oralnej przyjemności po prostu napij się wody. Dzięki temu w Twoich ustach będzie idealnie wilgotno.