Pozycja, która kobietom sprawia często najwięcej przyjemności, często potrzebuje urozmaicenia, by była jeszcze ciekawsza. I to bardzo proste - dzięki tym technikom!


Dotykaj piersi

Czy istnieje coś, co kręci mężczyzn tak, jak piersi i pupa? Widok kobiety, która dotyka swoich piersi, rozgrzewa ich do białości. P.S. Zachęcamy do dotykania piersi nie tylko ze względu na partnera, ale głównie dlatego, że piersi i sutki są bardzo wrażliwe na dotyk. Pieszczenie piersi może doprowadzić do orgazmu sutkowego jeśli się wykaże cierpliwość.


Wzmocnij doznania

Zabierzcie do łóżka zabawkę, która podkręci przyjemność Wam obojgu. Może pierścień wibracyjny? Albo wibrator dla par, np. Lelo? Wibrator to sprytne narzędzie, które wnosi dużo przyjemności do sypialni i nie tylko. Odczucia mogą być różne w zależności od preferowanej  stymulacji. Można stymulować łechtaczkę, punkt “G”, lub analnie.

Przejmij kontrolę

Chcesz poczuć się jak bogini seksu? Przywiąż swojego faceta do łóżka (albo po prostu załóż mu kajdanki) i zasłoń oczy. Zaplanuj jakich zabawek chcesz używać. Czy to ma to być zabawa figlarna, ostry seks, czy odczucia bardziej zmysłowe. Od teraz wszystko zależy od Ciebie.


Nogi razem

Im bardziej zbliżysz nogi, tym bardziej ściśniesz miednicę, dzięki czemu penis będzie naciskał na Twoją łechtaczkę. Możecie też zastosować pierścień wibrujący na penisa. Taki pierścień komfortowo przylega do ciała, dając ucisk podtrzymujący erekcję a wibracje pobudzają łechtaczkę.