Dla wielu kobiet już jeden orgazm podczas seksu może być żmudną walką, więc pomysł osiągnięcia ich wielu naprawdę może wydawać się fikcją. Poznaj kilka sposobów na to, jak możesz przybliżyć się do tej wspaniałej sztuki.  


Wykonuj ćwiczenia mięśni Kegla

Niestety - posiadanie oszałamiających orgazmów nie polega tylko na oczekiwaniu na nie podczas seksu i będzie wymagało od Ciebie regularnych ćwiczeń mięśni Kegla.  Jeśli mięśnie dna miednicy są napięte i sprawne, działają lepiej, pompując jeszcze więcej krwi do miednicy i wywołując silniejsze skurcze - dając dłuższe, bardziej intensywne orgazmy.

Jak to zrobić?
1. Ściśnij mięsień, którego używasz do zatrzymywania moczu
2. Przytrzymaj go przez dwie sekundy, a następnie zwolnij
3. Zrób to 20 razy, trzy razy dziennie


Rozwijaj “wyzwalacze” orgazmu

Możesz pomyśleć, że seks to wystarczający wyzwalacz orgazmu, ale nie do końca to mamy na myśli. Zamiast tego bądź uważna na mniejsze oznaki wskazujące na zbliżający się orgazm, takie jak oddychanie. Im więcej takich informacji otrzyma twój mózg, tym bardziej będzie w stanie przywołać na nie odpowiedź, kiedy tego zechcesz. Skoncentruj się na tym, co w naturalny sposób robisz, gdy zaczynasz osiągać orgazm, a potem “wyolbrzymiaj to”. Jeśli oddychasz ciężej i szybciej, oddychaj jeszcze ciężej i jeszcze szybciej. Jeśli zauważysz, że podczas orgazmu napinasz palce i odchylasz głowę do tyłu, zrób to!


Wykorzystuj inną stymulację

Nikt nie lubi się nudzić w łóżku, szczególnie Twój mózg. A jeśli spodziewasz się raz po raz orgazmu z tymi samymi bodźcami, prawdopodobnie będziesz rozczarowana, więc pozmieniaj trochę, wykorzystując na przykład gadżety erotyczne.


Poświęć chwilę na relaks

Istnieje duża różnica między chwilą relaksu między orgazmami a po prostu pozwoleniem ciału na wyłączenie się i sen. Oczywiście ważne jest, aby dać sobie chwilę (to nie ma być wojskowy obóz), ale pozostać w tej chwili i nie odpływać.Nie zapomnij o swoim partnerze

Ważne jest także, aby nie zaniedbywać nikogo, z kim jesteś w łóżku, zwłaszcza, że ​​mógł już mieć orgazm i nie ma nastroju na drugą rundę.