W całym zgiełku Waszego codziennego życia bardzo ważne jest, byście w wolnych chwilach celebrowali miłość. Wybranie się na randkę może świetnie podkręcić emocje między Wami - tak, jak to było, gdy zaczynaliście się spotykać. Jeśli nie wiesz, jak najlepiej wykorzystać tę okazję, spieszymy ze sprawdzonymi wskazówkami!


Zadbajcie o wygląd!

Kiedy każdego dnia widzicie się w dresach, piżamach, bluzach, warto, abyście randkę wykorzystali do zadbania o siebie także w kwestii wyglądu. Włóżcie swoje najlepsze ubrania, te, w których nawzajem się lubicie, Ty możesz postawić na seksowną bieliznę, zrób piękny makijaż, niech on użyje Twoich ulubionych perfum. Taki początek zwiastuje szczęśliwe zakończenie.


Kontakt wzrokowy 

Jeśli wasze spojrzenia się spotkają, spuść wzrok z delikatnym uśmiechem – w ten sposób dasz mu sygnał, że myślisz o tych wszystkich niegrzecznych rzeczach, które moglibyście robić dziś w nocy.

 

Dotyk to twoja tajna broń!

Co jakiś czas warto mu przypominać o tym, jak lubi być przez Ciebie dotykany. A delikatne muśnięcie jego dłoni lub ramienia, pogłaskanie boku jego szyi, która jest bardzo wrażliwa na dotyk, to gesty, które lubi z pewnością. 


Rozmowy o seksie

Rozmawianie o seksie może przynieść fantastyczne rezultaty! Po pierwsze - buduje zaufanie. Po drugie - w wieloletnim związku każdemu z partnerów mogą zmieniać się upodobania seksualne na przestrzeni czasu. Dyskusja o pozycjach, fantazjach, gadżetach nie tylko podkręca atmosferę, ale także pozwala dowiedzieć się, jak najskuteczniej zaskoczyć go, gdy tylko wrócicie z randki do domu.