Każdy z nas ma inne potrzeby, inne fantazje i inne pragnienia. Ale są takie rzeczy, które dla kobiet są szczególnie ważne. Zebraliśmy je w całość, żebyś wiedział to, co wiedzieć musisz.

 

  1. Orgazm nie kończy seksu

To, że doszedłeś pierwszy, nie znaczy, że seks się skończył. Twoja partnerka może mieć ochotę na ciąg dalszy. Dlatego gdy dojdziesz, zajmij się nią. 

 

  1. Dopasuj intensywność

Niektóre punkty w ciele jednej kobiety (np. łechtaczka) mogą być wrażliwsze niż u innej, a zdecydowane pieszczoty mogą sprawiać więcej bólu niż przyjemności. Dlatego gdy przystępujesz do seksu oralnego bądź zabaw palcami, upewnij się, że tempo oraz siła nacisku odpowiada Twojej kochance.

 

  1. Nie mierz jedną miarą

Prawdopodobnie Twojej partnerki nie kręci wszystko to, co lubiła Twoja była. Być może jest całkiem inna. Dlatego zapytaj ją, co lubi. Wtedy będzie się czuła ważna.

 

  1. Seks podczas okresu

Nie przeszkadza Ci seks w trakcie menstruacji? To świetnie! Ale nie każda kobieta to lubi. Powody są różne. Jedna może nie czuć się komfortowo, a inną może po seksie bardzo boleć brzuch. A jeszcze inna będzie zachwycona. Kto pyta, nie błądzi!

 

  1. Otwarcie o fantazjach

Jeśli chciałbyś spróbować czegoś nowego, zrealizować jakąś fantazję erotyczną, powiedz jej o tym. Być może ona też o tym marzy? Jeśli zadbacie o odpowiednią komunikację, wszystko będzie dobrze!