Może nie próbowaliście wszystkich, a może było ich o wiele więcej, ale dzięki tym eksperymentom dowiedzieliście się, co Was naprawdę kręci. 


  1. Tajemniczy pierwszy raz

Bez pierwszego razu, nie byłoby żadnego kolejnego. Być może był bardzo romantyczny albo szalony i nieodpowiedzialny. To, jak było, będziesz prawdopodobnie wspominać do końca życia. 

  1. Pierwszy orgazm

Orgazm to coś wspaniałego! Jakby wystrzeliły fajerwerki! Po raz pierwszy poczuliście, o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli miewasz problemy z osiągnięciem tego stanu, zajrzyj do naszego poradnika o tym, jak wspomóc swój mózg, by pomógł Ci przypomnieć sobie to uczucie.


  1. Totalnie szalony seks

Taki po kilku drinkach, kiedy całkowicie wyzbyliście się wstydu i ograniczeń. Każde z Was otwarcie mówiło, czego chce. Wtedy ty i twój partner naprawdę daliście czadu.


  1. Inaczej niż zwykle

To taki seks, kiedy sami nie mogliście uwierzyć, że to zrobiliście. Ona przebrała się za wyuzdaną uczennicę, wzięła pejcz i zmieniła się w królową BDSM, prawdziwą dominę. On - został spętany, przypięty kajdankami do łóżka i był całkowicie dostępny do “tortur”.


  1. Ten, którego nigdy więcej nie chcecie powtarzać

Wtedy, kiedy poznaliście swoją znienawidzoną pozycję albo próbowaliście czegoś, co jednak Wam się nie spodobało, mimo że o tym marzyliście. Ale takie doświadczenia budują naszą seksualność. Dzięki nim możemy odkrywać to, co nam się podoba bądź nie.