Dzień Kobiet obchodzony na świecie 8 marca to święto, które kocha większość kobiet. To dzień, który ma uczcić równość, wywalczone dla kobiet i przez kobiety prawa, a także oddać szacunek wielkim feministycznym działaczkom. Ale to także dzień, w którym warto podziękować samej sobie i samą siebie nagrodzić. Dlatego w duchu tego wspaniałego święta podpowiadamy, jakie wspaniałe prezenty możecie sobie sprawić z tej okazji, aby dzień zawsze miał szczęśliwe zakończenie!


Oto 5 najlepszych prezentów na Dzień Kobiet, które możesz sobie zrobić sama lub może Ci je zrobić ktoś, kto chce Cię docenić!

1. Wibrator stymulujący łechtaczkę - masażer łechtaczki

Stymulacja łechtaczki to absolutnie obowiązkowy do wypróbowania rodzaj sprawiania przyjemności samej sobie. Gadżety erotyczne tego typu udowodniły swoją ogromną skuteczność, a wielu kobietom pozwoliły po raz pierwszy przeżyć orgazm. 

2. Wibrator podwójnie stymulujący

Klasyczny - już można powiedzieć - wibrator, który niejedną kobietę doprowadził do ekstazy! Większą część umieszcza się w pochwie, a mniejszą nakierowuje na łechtaczkę, która jest stymulowana za pomocą wibracji. Często wystarczy kilka sekund, aby wejść na sam szczyt!

3. Lubrykant zwiększający doznania

Specjalna formuła tych produktów sprawia, że możesz odczuwać fale ciepła, chłodu albo łaskotania, zwiększające wrażliwość łechtaczki i otwierające je na nową, bardziej intensywną rozkosz.

4. Bielizna

Która z kobiet nie kocha pięknej bielizny? A najbardziej cieszy zawsze ta idealnie dobrana. Kiedy dobierasz ją sobie sama, na pewno wiesz, że Ci się spodoba. Koniecznie sprawdź modele od marki Obsessive!

5. Biżuteria na ciało

Ten nieoczywisty element garderoby to zdecydowanie coś nietypowego. Istnieje wiele wzorów, kombinacji, w których możesz przebierać. Cudowne, prawda?