Chcesz zaskoczyć drugą połówkę w łóżku? A może potrzebujecie gadżetów, które Waszym igraszkom dodadzą pikanterii? A może po prostu jesteście ciekawi, czego warto wypróbować, bo jesteście otwarci na nowe doznania?

Pamiętajcie, że zabawki erotyczne to nie tylko wibratory, choć w kontekście seks-gadżetów to o nich mówi się najczęściej. Ale warto poszerzać horyzonty! Poniżej znajdziecie listę pięciu zabawek, które idealnie nadają się dla pary.

1. Wibrator sterowany za pomocą aplikacji

To idealny gadżet pod każdym względem. Można do używać, gdy jesteście daleko od siebie lub tuż obok siebie. Gdy któreś z Was wyjeżdża, to drugie może za pomocą aplikacji sterować przyjemnością tego, które zabawki używa. A gdy leżycie w łóżku razem, może to być świetny sposób na podkręcanie podniecenia. Od najsłabszego trybu, do najmocniejszego. Albo na odwrót. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.


2. Podwójny wibrator

Spełnia funkcję strap-ona, ale nie jest do jego używania potrzebna uprząż. To bardzo wygodne rozwiązanie. Grubszą końcówkę umieszcza się w pochwie, a kształt pozwala na przytrzymywanie zabawki w środku za pomocą mięśni. Druga końcówka - cieńsza - świetnie sprawdzi się do zabaw analnych bądź waginalnych w parach kobiecych.


3. Wibrujący pierścień na penisa 

Umieszcza się go na penisie. Służy wzmocnieniu erekcji i przedłużeniu stosunku, a przy okazji - stymuluje łechtaczkę wibracjami. To gwarancja szczęśliwego zakończenia za każdym razem. A takie najbardziej lubimy!


4. Kajdanki

Kajdanki sprawdzą się idealnie, gdy chcecie zabawić się w łóżku trochę ostrzej. Ten, kto ma odebraną możliwość poruszania rękoma, zdany jest na polecenia i ruchy partnera. To naprawdę potrafi podkręcić atmosferę. 


5. Dildo

Jeśli do tej pory myśleliście, że z dildo korzystają tylko kobiety, to byliście w błędzie. Ten gadżet potrafi dokonać cudów używany analnie przez mężczyzn. Stymulowanie prostaty podczas penetracji pozwala osiągać niewiarygodnie silne orgazmy. Oprócz tego przyda się także podczas podwójnej penetracji partnerki - waginalnie i analnie.