Seks gadżety to świetny sposób na podgrzanie temperatury w łóżku! Jesteście początkujący w tej kwestii? Podpowiadamy, co może się sprawdzić w Waszym przypadku.

 

Jak używać kulek gejszy?

Kulki gejszy, jak możecie się zorientować już po samej nazwie, to niewielkie kuleczki połączone sznureczkiem, które kobieta wprowadza do pochwy i w ten sposób może nie tylko zagwarantować sobie nowe doznania erotyczne, ale przede wszystkim trenować mięśnie Kegla. Da się ich używać również w czasie seksu!

 

Erotyczna bielizna 

Kup nową bieliznę i napisz mu rano, kiedy jeszcze będzie w pracy, że masz dla niego niespodziankę. Później możesz go przywitać w progu ubrana tylko w ten strój. Zobaczysz, że będzie zaskoczony. To świetny pomysł na grę wstępną.

 

Opaska zasłaniająca oczy 

„Wyłączając” oczy jednocześnie mocniej odczuwasz doznania cielesne – każdy dotyk, pocałunek. Podczas pieszczot możecie dodatkowo wykorzystać zimne lody lub kostki lodu, to wam dostarczy nowych wrażeń.

 

Nakładka wibracyjna

Pierścień nakłada się u podstawy penisa, tak żeby umieszczony na nim wibratorek mógł jednocześnie pieścić twoją łechtaczkę. Nakładki wibracyjne znajdziesz w naszym sklepie.

  

Akcesoria do kąpieli

Seks pod prysznicem lub wannie już się trochę Wam znudził? Zaopatrzcie się w nowe gadżety: płyny do kąpieli o erotycznym zapachu lub mały , którego możecie używać w wodzie.