Czy kiedykolwiek marzyliście o erotycznej niewoli? Jeśli tak, to nie jesteście sami. Bondage jest jedną z najczęstszych fantazji seksualnych zarówno u mężczyzn, jak i kobiet - nie bez powodu. Bondage jest w naszych fantazjach ryzykowne, niebezpieczne, ale bardzo sexy. Jeśli zastosujemy się do zasad, możemy mieć ekscytujące przygody erotyczne bez ryzyka.


Oto podstawy bondage, które trzeba znać:

1. Możemy czuć się zaskakująco wolni

Wiele osób boi się bycia zależnym od partnera, ponieważ wymaga to ogromnego zaufania. Ale kiedy zmierzycie się z własnym lękiem, będąc związanymi i przyjemnie torturowanymi - poczujecie się naprawdę wolni. Jeśli jesteście zestresowani, spięci i przeciążeni, ucieczka na kilka godzin erotycznej niewoli może być słodka.


2. Kajdanki to nie bondage

Chyba, że ​​bawicie się w policjantów i złodziei, ale kajdanki nie są najlepszym wyborem do zabaw bondage. Są inne doskonałe możliwości, które dają bezpieczne, zmysłowe ograniczenia. Wybierajcie skórzane paski, krawaty satynowe (ale nie jedwabne szale!), a nawet coś, co oryginalnie jest zaprojektowane dla koni.


3. Bondage większa zmysłowość i czułość między partnerami

Czy kiedykolwiek mieliście zawiązaną opaskę na oczach i poczuliście, jak Wasz zmysł dotyku staje się o wiele bardziej wrażliwy? To samo dzieje się w bondage. Kiedy jesteście mocno ograniczeni, wszystkie odczucia są wzmocnione. Dotyk kochanka staje wręcz elektryzujący. Nie musicie lubić ostrego seksu, aby kochać bondage, bo może to być delikatny, zmysłowy i przyjemny seks waniliowy.


4. Możesz uwolnić swoje wewnętrzne erotyczne zwierzę

Zbyt często trzymamy nasz seks na wodzy. W istocie, jesteśmy zwierzętami, a seks może być świetnym sposobem aby wyrazić swoją zwierzęcą naturę bardziej. Bondage daje szansę na trochę więcej kombinacji w łóżku. Gdy jesteście w pełni zaangażowani, możecie szarpać i rzucać się w swojej niewoli. Wielu ludzi kocha tę część - zaproszenie do walki i erotyczna ekstaza - nie ma nic lepszego!

A idealne gadżety do sesji bondage możecie znaleźć w naszym sklepie! Zajrzyjcie koniecznie!