• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do bielizny erotycznej

W tej kategorii zgromadziliśmy bogaty wybór akcesoriów do bielizny erotycznej, które pozwalają na jeszcze lepsze podkreślenie kobiecych atutów. To starannie wyselekcjonowane, wysokojakościowe produkty przeznaczone do modelowania oraz stylizacji biustu i pośladków, które gwarantują skuteczność działania i zarazem dyskrecję. Główną część wyrobów znajdujących w tej kategorii stanowią wkładki do biustonoszy, staniki samonośne oferowane w różnych typach i wielkościach oraz majtki o specjalnym przeznaczeniu, np. ujędrniające albo niewidzialne.

Biustonosze samonośne

Brak ramiączek sprawia, że tego typu bieliznę można z powodzeniem zakładać do stylizacji odsłaniających plecy, dekolt czy boki. Jest bardzo wygodna w noszeniu i zupełnie niewidoczna, dlatego doskonale dopasowuje się do każdej, nawet najbardziej zmysłowej kreacji. Biustonosze samonośne pozwalają na wydobycie pełnych walorów wybranego ubioru, bez ryzyka, że zostaną zaburzone poprzez rzucające się w oczy ramiączka lub inne elementy stanika.

Staniki samonośne

Oferowane w poniższej kategorii biustonosze samonośne doskonale podtrzymują piersi, które dzięki nim wyglądają pełniej i jędrniej. Aby zapewnić idealne dostosowanie do ich kształtu i wielkości, należy prawidłowo dobrać rozmiar. Tego typu staniki polecamy także kobietom chcącym uzyskać naturalny i trwały efekt powiększenia. Jeżeli chcesz skutecznie wymodelować piersi wyłącznie przy użyciu bielizny, przejrzyj nasz asortymencie i wybierz najbardziej odpowiadający Ci biustonosz samonośny!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?