• Kategorie
  • Szukaj
  • Szklane dildo

Sklep online Happy Ending to najlepsze miejsce, jeśli chcesz zaopatrzyć się w transparentne, szklane dildo. Taka zabawka erotyczna cieszy się dużym uznaniem wśród damskiej części naszej klienteli. Nic dziwnego, w końcu gadżet z tej kategorii wyróżnia się niesamowitym wyglądem, jednocześnie gwarantuje świetne doznania w trakcie igraszek we dwoje lub w pojedynkę. Każdy model dostępny w ofercie jest całkowicie bezpieczny w użyciu, więc nie musisz się martwić, że materiał pęknie lub się ukruszy.

Prezentowane tutaj dilda wykonano ze szkła najlepszego gatunku, które wyróżnia się niezwykle dużą wytrzymałością. Zaletą tego materiału jest wysoka zdolność do absorbowania temperatury z zewnątrz, przez co zapewnia jeszcze bardziej urozmaiconą stymulację. Przed użyciem możesz włożyć gadżet na kilka minut do lodówki lub gorącej wody, dzięki czemu lepiej pobudzisz unerwienie swojej pochwy. Zabawka transparentna wyróżnia się też niesamowitym wyglądem, dlatego jest doskonałym pomysłem na prezent np. na panieński.

Nasz asortyment szklanych dild jest urozmaicony, więc na pewno znajdziesz tutaj model odpowiadający Twoim potrzebom. Możesz wybierać pośród transparentnych zabawek erotycznych w kilku rozmiarach i kształtach, nie zabrakło tutaj też opcji dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z asortymentem tego typu. Mamy też zabawki nieprzeźroczyste z kolorowymi wstawkami lub czarne, część z nich opatrzono miłymi w dotyku wypustkami, które gwarantują jeszcze lepsze doznania w trakcie zabawy.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?