• Kategorie
  • Szukaj
  • Podwójne

W asortymencie naszego sklepu online znajdziesz dildo podwójne w wielu ciekawych wersjach. Taka zabawka erotyczna doskonale sprawdzi się do stymulacji dwóch osób jednocześnie. Mamy też dla Ciebie modele z zagiętymi końcówkami, przeznaczone do penetracji waginalnej oraz analnej. To idealne rozwiązanie, jeśli zawsze marzyłaś o przygodzie erotycznej z dwoma mężczyznami! W asortymencie zebraliśmy wyłącznie zabawki od sprawdzonych marek, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, przez co posłużą Ci przez dłuższy czas.

Prezentowane tutaj dilda podwójne będą też ciekawym urozmaiceniem w trakcie erotycznych igraszek pomiędzy dwoma kobietami. Sztuczne penisy dostępne są w kolorystyce cielistej, imitującej skórę, jak również w wersji w innych barwach. Zabawki zaprojektowano w taki sposób, aby możliwie najdokładniej odwzorowywały męskiego członka. Zakończone są sterczącym trzonem, mają nawet wypustki imitujące żyły! Taka budowa gadżetu sprawia, że stymulacja zapewni Ci jeszcze więcej satysfakcji i szybko doprowadzi do rozkosznego finiszu. 

Kształt i rozmiar podwójnych dild z naszego katalogu dostosowano w taki sposób, aby zapewnić Ci maksimum przyjemności. Poszczególne gadżety wykonano z bezpiecznego silikonu medycznego, który nie wywołuje podrażnień oraz reakcji alergicznych, a także jest bardzo przyjemny w dotyku. Mogą Cię zainteresować również pozostałe zabawki erotyczne, jakie mamy w naszym asortymencie. Oferujemy wibratory w kilku odsłonach, nasadki na penisa i wiele innych!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?