• Kategorie
  • Szukaj
  • NAKŁADKI NA PENISA I JĄDRA

W asortymencie Happy Ending masz do dyspozycji różnorodne nakładki na penisa i obciążniki na jądra, które zakupisz w bardzo przystępnej cenie. Oferujemy duży wybór zabawek erotycznych, które rozwieją rutynę w sypialni i sprawią, że Twoje życie seksualne będzie bardziej udane. Możesz wybierać pośród wielu modeli wykonanych  z dużą dbałością o detale, z wykorzystaniem sprawdzonych i bezpiecznych materiałów. Znajdziesz tutaj też produkty wibrujące, zapewniające jeszcze lepsze doznania w trakcie miłosnych igraszek. 

zakupy w naszym sklepie. Gadżet zaopatrzono w funkcję wibracji, przez co Twoje odczucia w trakcie stosunku będą jeszcze bardziej udane. Produkt wykonano z mieszanki silikonu oraz gumy, dlatego jest niezwykle wygodny oraz wytrzymały. Z naszą pomocą zapewnisz też maksimum rozkoszy swojej partnerce. Przygotowaliśmy dla Ciebie nakładkę z wypustkami w kilku wersjach, która zwiększa obwód penisa i urozmaica stymulację pochwy. Artykuł dostępny też w wersji wibrującej.

Dużą popularnością w naszym asortymencie cieszy się także podwójny pierścień na penisa, zaopatrzony w nakładkę do stymulacji łechtaczki. Dzięki niemu możesz znacznie wydłużyć czas stosunku, jednocześnie gwarantując niezapomniane doznania drugiej osobie. Model ma wbudowany dodatkowy pierścień na jądra z opcją wibracji. W Happy Ending zebraliśmy też wiele innych, erotycznych zabawek dla niej i dla niego. Sprawdź koniecznie!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?