• Kategorie
  • Szukaj
  • Kneble

Podniecającym elementem zabaw łóżkowych, przeprowadzanych w klimacie BDSM są erotyczne kneble do ust, które w połączeniu z pasami do seksu, kajdankami i innymi przedmiotami do krępowania zapewniają niezwykle mocne doznania i dają prawdziwą rozkosz. Ponadto pozwalają odrzucić dotychczasowe przyzwyczajenia oraz otworzyć się na nowy wymiar przyjemności. Dzięki zastosowaniu tych prostych w obsłudze akcesoriów, w sypialni nie będzie już miejsca na nudę. Zostanie ona zastąpiona pikantną rozgrywką między partnerami, odgrywającymi na przemian rolę osoby uległej i dominującej. 

Ze względu na zastosowanie kneble są wykonywane z różnych materiałów i występują w wielu wariacjach. Najczęściej spotykane są gadżety zrobione ze skóry, ze specjalną kulką, trzymaną podczas miłosnych igraszek cały czas w ustach przez osobę uległą. Innym rodzajem są tzw. kneble otwarte, charakteryzujące się specjalnym otworem, dzięki któremu głęboko do gardła kochanka można włożyć penisa, bądź jakikolwiek przedmiot seksualnej zabawy. 

Zastosowanie akcesoriów, tj. knebel erotyczny uniemożliwia krzyczenie oraz wymawianie słów. Jednocześnie uczy osobę uległą posłuszeństwa i pokory, doprowadzając ją do granic rozkoszy, nawet podczas bardzo ostrego seksu. Natomiast brak słyszalnego sprzeciwu pozwala dominującemu partnerowi cieszyć się władzą. 

Dzięki wykorzystaniu tego przedmiotu w życiu erotycznym między kochankami budowana jest niezwykle silna więź, oparta na wzajemnym zaufaniu oraz potrzebie kontaktu cielesnego.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep zawiera treści erotyczne przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. 

Czy masz więcej niż 18 lat?